2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

YARIYIL SONU SINAVI MAZERET SINAV PROGRAMI

  DERS ADI ÖĞRETİM ELEMANI SINAV

TARİHİ

SINAV SAATİ
1. SINIF Anayasa Yargısı Öğr. Gör. Dr. S. Abdullah EVLİYAOĞLU 21.06.2021 11:00
Türk Dili II Öğr. Gör. M. Akif AYVAZ 21.06.2021 13:00
Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi Öğr. Gör. Ferdi DAŞDEMİR 21.06.2021 15:00
Türk Anayasa Hukuku Dr. Öğr. Üyesi İsmail KÖKÜSARI 21.06.2021 17:00
Siyasi Tarih Öğr. Gör. Ferdi DAŞDEMİR 22.06.2021 10:00
Aile Hukuku Prof. Dr. Cem BAYGIN /

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet NAR

22.06.2021 12:00
Roma Hukuku Öğr. Gör. Rukiye AKAN DİZDAR 22.06.2021 14:00
2. SINIF Türk Hukuk Tarihi Prof. Dr. Hadi SAĞLAM 21.06.2021 14:00
Kitle İletişim Hukuku Dr. Öğr. Üyesi İsmail KÖKÜSARI 22.06.2021 13:00
İdari Yargılama Hukuku Dr. Öğr. Üyesi S. Abdullah AKKOYUNLU 22.06.2021 15:00
Ceza Hukuku Genel Hükümler II Öğr. Gör. Dr. Hasan ÇATAKLI 22.06.2021 17:00
3. SINIF Medeni Usul Hukuku II Dr. Öğr. Üyesi Fatih AYDEMİR 21.06.2021 14:00
Hukuk Sosyolojisi Prof. Dr. Sururi AKTAŞ 21.06.2021 16:00
Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Dr. Öğr. Üyesi Ercan YAŞAR 22.06.2021 11:00
Ortaklıklar Hukuku Dr. Öğr. Üyesi Şengül AL KILIÇ 22.06.2021 13:00
Eşya Hukuku Dr. Öğr. Üyesi Eda ŞAHİN ŞENGÜL 23.06.2021 11:00
Kriminoloji Dr. Öğr. Üyesi Nurten ÖZTÜRK 23.06.2021 13:00
4. SINIF Milletlerarası Özel Hukuk II Öğr. Gör. Dr. Özge BÖLÜKBAŞI 21.06.2021 14:00
Genel Kamu Hukuku II Prof. Dr. M. Emin RUHİ 21.06.2021 14:00
İş Hukuku II Dr. Öğr. Üyesi Hatice Duygu ÖZER 21.06.2021 14:00

 

 

S. No. Öğrenci No Adı Soyadı Mazeret Sınavına Gireceği Ders Kabul/Red
1 171000107 Ahmet Taha TAŞTAN Kitle İletişim Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
2 181000074 Ahmet Bilal İLBAŞ Kitle İletişim Hukuku RED (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 11)
3 171000175 Muhammed CANPOLAT Milletlerarası Özel Hukuk II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
4 201000307 Gülfidan MUSTUL Türk Dili 2 Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
5 201000248 Mustafa Enfal KELCE Türk Dili 2 Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
6 171000310 Guljan JUMAGULYYEVA Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
7 171000074 İzzet ÇAMKIRAN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
8 161000153 Elif KÜPELİ Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
9 181000076 Sıla Can KESKİN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
10 161000037 Yakup DORCEYLAN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
11 181000061 Gülnihal İrem KÜL Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
12 161000246 Fatih HATİBOĞLU Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
13 181000141 Abdullah ÇAĞLAYAN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
14 161000319 Selvican KOCATÜRK Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
15 181000489 Figen UYGUN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
16 181000160 Güler TURHAN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
17 161000106 Şevval KURNAZ Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
18 181000230 Elif Begüm SARITAŞ Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
19 171000157 Halime Nur ÜNAL Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
20 171000264 Özge YILDIRIM Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
21 161000053 Esra ERAT Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
22 181000480 Hacı Osman KINALI Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
23 181000316 Diana LEMAN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
24 181000179 Ayten Neval SÖNMEZ Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
25 171000287 Büşra AKBULUT Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
26 171000242 Cemal AYSAN Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
27 181000311 Beyza KARA Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
28 181000292 Betül POLAT Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
29 181000302 Vakkas KURT Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
30 191000340 Hatice SARIYERLİOĞLU Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
31 181000073 Abdullah ÇELİK Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
32 181000478 Mehmet BOZKURT Ceza Hukuku (Özel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
33 201000123 Şeyma YILDIZ Etkili İletişim RED (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 11)
34 201000399 Sidal APAYDIN Türk Anayasa Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
Siyasi Tarih Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
Türk Hukuk Tarihi Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
Aile Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
35 191000103 Fırat İLTER Ceza Hukuku (Genel Hükümler) II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
36 201000308 Zeynep GÖKTAŞ Anayasa Yargısı Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 10)
37 171000314 Zeynep Merve ERDAL Genel Kamu Hukuku II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
38 191000128 Merve ÖZTAŞ Türk Hukuk Tarihi Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
39 171000277 Funda Merve YAVUZ İş Hukuku II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
40 201000081 Medine ÇİFTÇİ Türk Anayasa Hukuku RED (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 11)
41 201000149 Derya YÜKSELEN Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
42 191000004 Ebrar YILDIZ Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
43 191000102 Furkan ÜNAL İdari Yargılama Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
44 191000217 Recep GÜNEŞ Kitle İletişim Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
45 201000200 Hasan Kaya YILMAZ Çocuk Hukuku RED (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 11)
46 191000358 Rezen KARADİREK İdari Yargılama Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
47 161000282 Eren AKGÜN Genel Kamu Hukuku II RED (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 11)
48 201000086 Ali BEYAZ Roma Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
49 191000363 Harun GÜREL İdari Yargılama Hukuku Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
50 181000152 Hamdi KARTALOĞLU Ceza Hukuku Özel Hükümler II

Ortaklıklar Hukuku

Medeni Usul Hukuku II

Hukuk Sosyolojisi

Eşya Hukuku II

Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
51 161000298 Rabia Hacer TÜRKMEN Kriminoloji Kabul (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 4)
52 181000194 Mert Ramazan ÖZTUNÇ Sınai Mülkiyet Hukuku RED (EBYÜ Mazeret Sınavı Uygulama Esasları Madde 11)